شنیدن

شنیدن اجازه نمی خواهد

شعر و موسیقی توی این مملکت همیشه با هم بوده اند ؛ مثل یه دو قلوی به هم چسبیده ، اما این رفاقت از وقتی شعر توسط "نیما" نو شد ، پاره شد . تو سال های اخیر بعضی از موزیسین ها خواستند این رشته رو دوباره به هم بدوزند ، اما نتیجه اغلب چیز جالبی از آب در نیومد . دلیلش شاید این بود که می خواستند این شعر رو بریزند تو دسگاه های موسیقی سنتی که خوب جور در نمیاد دیگه . دوست موسیقی دانم "مانی صفی خانی" ، از دو سه سال پیش شروع کرد رو شعر های دارم "دوباره کلاغ می شوم" موزیک بسازه ؛ اونم موزیک راک . سخت بود ، ولی به نظرم موفق شده باشه . البومی به نام "من" توسط گروه "هک" تهیه شده که واقعن می ارزه  دوستان بشنوند .

این آلبوم توی فروشگاه "بتهون" در دسترسه . آدرس سایت "هک" اینه :

www.hackroom.net

بشنوید و نظرتون رو به من هم بگید .

 

/ 43 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيد مهدي موسوي

سلام عزيز! با مطلبي نيمه طنز ـ نيمه جدي تحت عنوان « منتقد يک دقيقه اي» ( آموزش نقد به شيوه هاي کلاسيک و پست مدرن) به روزم...حتما سر بزنيد!

علی محمد مسیحا

فلاح جان! چيزی را که با يک من عسل نمی شد خورد. با سرکه می خواهی به مردم بخورانی؟؟ شايد چينی ها يا کره ايهای موش و سگ خوار را می خواهی به اين بزم بخوانی؟؟؟ تی بلا می سر

محمد حسيني مقدم

...و این صدای گریه مردیست که دوستش داری: در واکنش به پست مدرنیسم قورمه سبزی به روزم

ramesh

سلام و واقعآ همه چيز بی اجازه حتی نبودن خسته نباشيد

میدان فاطمی

بالاخره این سی دی اومد بیرون آقای فلاح. خوشحالم که کارتون نتیجه داد

صدای چرخ خياطی

شعر دارم کلاغ می شوم رو خوندم جالب بوذ. مخصوصن اون قسمت بود اين برف کلاغ می خواهذ قشنگ تر بود. منتظر حضور و نقد شما هستم.

مطهره محمودی

" که جامائيکا هم کشوری است . " مجموعه شعر الهام ملک پور منتشر شد انتشارات مهر راوش و تا الان تنها کتاب را می توانید در کتاب فروشی ویستار ( میدان هفت تیر / ابتدای کریم خان / قبل از خردمند ) بیابید.