سلام ! سلام !

برای همین است که نمی توان تند نوشت . همین که نمی دانم از می شود گفت یا نگفت . گفته بودند سکوت از ... چی انباشته است ؟ چرا همان که نمی تواند ، توی این آینه هی حرف می زند ؟ بزنم اگر ... یا اگر اگر نکنم تا تا ... ! برای همین است و همین است همین !

/ 18 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد رضا اصلاني

ما خيلي چاكريم مهرداد فلاح!راستي علي داره چكار مي كنه ديگه زده به سيم آخر!بابا ما كه كف كرديم از شينما.وا قعن تيكه هاي نثر لومپنيش شاهكاره اما شنيدم كه ديگه پخش نمي شه!بهر صورت ما دوستان در خفاييم و دشمنان در حضور!خدا نگهدارت!

هار!

آقای دانشجو برو کشکتو بساب

پیمان.ک

سلام بر مهرداد فلاح. ممنون که به کارگاه سر زدی٬در ضمن گمان کنم که شماره های جديد «هنگام» تا چند روز ديگه به دستت برسه. با درود

ندا ابكاري ـ ونكوور

سلام آقاي فلاح ، شما براي من نمونه بارز يك روشنفكر واقعي هستيد . خيلي دوست دارم نظر واقعي شاعر و منتقد مطرحي را درباره كتابي بدانم كه خواندنش اين روزها مرا به وجد مي آورد . اگرچه اين كتاب نوشته دوست نزديك شما عبدالرضايي است ، اما خيلي دوست دارم كه نظر واقعي شما را درباره اين كتاب بدانم . ايا شما اين كتاب را شعر مي دانيد ؟ آيا سكوت در برابر اين كتاب و حمله به آن در اغلب وبلاگ هاي شاعران جوان را نتيجه اخلاقيات عبدالرضايي مي دانيد يا محتواي اين كتاب به زعم من مهم ؟ آيا اين كتاب دنباله سيستم سرايش دهه 70 است يا آن را انحراف از اين نحله شعري مي دانيد؟ پيشاپيش از مقالاتي كه درباره شعر نوشته ايد و شعرهاي خوبي كه سروده ايد تشكر ميكنم . خدانگهدار !

مهرداد

اول سلام ندا خانم! دوم اگه خودت هستی ( می دونی چرا اینو می گم ؟ چون تو هیچ آدرسی از خودت نذاشتی ! بعدشم چون خیلی ها تو این وبلاگا حرفاشون رو به اسم بعض های دیگه می زنن ) از تو می خوام که آدرس ایمیل تو برام بنویسی . خب ! نظر من اینه که شینما یه کتاب خیلی مهمه و دنباله طبیعی جریان شعری که تو دهه گذشته توسط بعضی ها و از جمله خود عبدالرضایی و من شروع شد. شعر های خوذت هم به نوعی در اول اون دهه در دل همین جریان قرار می گیره. اما معلومه که هم خود این طور شعز گفتن و هم اخلاق این دوست ما تو این مخالف خونی ها دخیله. باقی فعلا بقایت.

navid

که پير مرد هم شديييييمممممم!!!

babak

سلام سلام! ،من که سر در نميارم. ده دفعه ای سر زدم تا ديدم امروز آپديت شده سرکاری است يا جدی!؟!سر بزنيد به من.قربان شما

حسين

سلام رفيق. من هم دو سه روزي است كه وبلاگ نويس شدم. به من هم سر بزن. خوشحال ميشم.

زیبا

آقای فلاح شعرهای تو مرا به وجد می آورد. موفق باشید.

حامد شکوری

سلام به مهرداد عزيز.پسر گل شینما فقط یک شینماست......یا...........با...........تا...............به امید روز های خوب . یاحق