نشستن در اگر

 

سایت مهرداد فلاح - برای هر کس پرونده یکی هزار سال ... چه فرق می کند ؟

عالین نجاتی

در مورد این کارها باید حتمن بنویسم . خیلی وقت می شود که ندیدم کسی
نقاشی ـ شعر کار کند . البته اسم این کار شما دقیقن این نیست ، ولی شبیه کار های پاسکال است .

وحید محمد رضا پور

خلاقیت را تحسین می کنم، اما فکر نمی کنم این شیوه نگارش و ویرایش، ربطی به دنیای شعر داشته باشد . یک سوال که خیلی دوست دارم جوابش را صریح و واضح به من بگویید : آیا شما این نوشته هاتان را شعر می دانید؟

 مهر به وحید

اگر شعر را یک موجود زنده و پویا بدانیم ، مثل هر زنده ی دیگری ،در شدن و پوست اندازی مدام باید باشد. بله ، این شعر ها در قالب آن چه تا حالا شعر بوده شاید نگنجند ، ولی این خصلت شعر خلاق است که از قاب ها و قالب ها بزند بیرون. آن چه در همان برخورد اول، شعر بودنش را به رخ می کشد ، شعر نیست ، شبه شعر است.


 ثابتی

از کم حرفی ات ، از هویت تازه ای که به شکل و سایز و رنگ کلمات داده ای ، از کودکی کلماتت ، از معنی پشت پرده ی نوشته هایت ،مفهوم تازه از دل زیبایی کشیدن با یک اگر و ای کاش ( گفتن از خود ، پرسیدن از خود و ترسیدن از خود ) .
زیاد تر از تو حرف نزنم. ا
ز همه چیز خوشم آمد.

/ 27 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
از مهر به رضوان

بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وحيد محمد رضاپور

سلام آقای فلاح خلاقيت رو تحسين می کنم اما فکر نمی کنم اين شيوه نگارش و ويرايش ربطی به دنيای شعر داشته باشه يک سوال که خيلی دوست دارم جوابش رو صريح و واضح به من بگيد: ايا شما نوشته هاتون رو شعر می دونيد؟ ممنون می شم اگه قابل بدونيد و پاسخم رو بديد. ممنون. خدانگهدار.

رجب بذرافشان

لابد من از وي ـ وي ترم!!! ( ایستگاه شانزدهم) *** سياه بود حواسم … پريده گوشه ي شعر (پل بهشت) *** از حاشيه تا متن … (1) ( هستش در نيستش) *** سعي داشتم خط ها طوري راست كشيده شوند كه كسي چپ نگاه نكند! ( رو ب رو ) *** به روز شد!!!

رضا رحيمی

نفسی هست هنوز !

رضا رحيمی

شاید زمينه های سياه يا خاکستر بهتر باشه .

رضا رحيمی

هم بازی باد شايد دوباره آتشياد !

رضا رحيمی

مجيد قباديان سوادکوهی

سلام دوست عزیز با تعدادی شعر از کارنامه شعری 80 به این سو منتظر نظرات ارزشمند شما هستم www.zoharab.blogfa.com

از مهر وحید

اگر شعر را یک موجود زنده و پویا بدانیم ، مثل هر زنده دیگری ،در شدن وپوست اندازی مدام باید باشد. بله ، این شعر ها در قالب آن چه تا حالا شعر بوده شاید نگنجند ، ولی این خصلت شعر خلاق است که از قاب ها و قالب ها بزند بیرون. آن چه در همان برخورد اول شعر بودنش را به رخ می کشد ، شعر نیست ، شبه شعر است.

باران سپید

سلام گفتند سايه بزرگان سنگين است نمی دانستيم کامنت گذاشتن برايشان سنگين تر است!!!! به رسم ادب امدم و مسلما چيزی جز لذت عايدم نشد... همين کامنت را برای چهارمی هم مرور کنید. .